O nás

O nás

Jsme specialisté na retail

Zastupujeme nájemce i pronajímatele a specializujeme se na retail, maloobchodní nemovistosti. Máme dlouholeté zkušenosti a dokonale známe český retailový trh. Nabízíme našim klientům inovativní řešení a potřebnou flexibilitu, protože svět maloobchodu se dynamicky mění.

Každý den jsme v kontaktu s pronajímateli a nájemci. Sledujeme hlavní obchodní ulice (Na Příkopě, Pařížská a další) a všechna významná obchodní centra v Praze i v ostatních městech.

Maloobchodní trh se rychle vyvíjí a my pomáháme klientům dělat správná rozhodnutí. Nájemcům zajistíme vhodné lokality a pronajímatelům najdeme toho správného nájemce.

Jde nám o dlouhodobé vztahy. Svou práci děláme tak, že se k nám klienti vracejí.

Naše zkušenosti
0
Dlouholetá zkušenost
15 let zkušeností v oboru
0
Úspěšné transakce
zkušenosti týmu z 350+ instrukcí
0
Každý den s klienty
11500+ uskutečněných jednání
Náš tým

Zkušení poradci

Ing. Tomáš Beránek

Ing. Tomáš Beránek

"Retail mě baví."

Tomáš Beránek se věnuje maloobchodním nemovitostem od roku 2006. Před založením CZ Retail Advisors měl 13 let zkušeností z Cushman&Wakefield a CBRE, kde vedl oddělení zastupování nájemců a high street retail.

Účastnil se více než 300 transakcí. Detailně zná maloobchodní lokality v Praze, v České republice a má přehled také o hlavních obchodních destinacích v CEE.  Zastupoval firmy Samsung, Adidas, Pandora, Tous, Swarovski, Kering, Nespresso, KB, Palmers, Foot Locker, Jolleo, UniCredit a další.

Spolupracoval s hlavními obchodními centry v ČR, např. Palladium, URW (Chodov, Černý Most, Zličín), ECE (Arkády Pankrác, Olympia a Vaňkovka Brno), CPI (Praha, Plzeň, Liberec, České Budějovice), IKEA (Ostrava, Brno), Dandreet (Olomouc), Atrium (Flora a Pardubice) atd.

Vystudoval VŠE v Praze. Retail studoval také na University of Arizona, USA a University of Stirling, UK.

Mgr. Tomáš Krejcar

Mgr. Tomáš Krejcar

"Měnící se retail je výzva."

Tomáš Krejcar zahájil svoji kariéru v retailovém týmu CBRE v roce 2016. Jako senior konzultant se specializoval na high street retail a zastupování nájemců.

Pomáhá novým značkám s tvorbou expanzní strategie při vstupu na český trh. Nájemcům vyhledává nové lokality. Podrobně monitoruje aktuální trendy, hledá nové příležitosti, přináší svěží pohled a inovativní řešení svým klientům.

Tomáš se zaměřuje na klíčové lokality v Praze, Brně a Karlových Varech. Spolupracuje s obchodními centry a s majiteli obchodních a kancelářských budov.

Tomáš byl v nespočet jednáních s lokálními i mezinárodními značkami (móda, gastro a služby).